Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Om Intility Vilkår

Nettverkstilbehør

Forsiden Nettverksutstyr Nettverkstilbehør
Viser 1-90 av 295 produkter
Intility: Ikke på lager Distributør: På lager
ProLabs 100GBASE-SR4 QSFP28, 850nm, MPO Connector, 100m
Varenr.: QSFP28-100G-SR4-NC
The Prolabs 100G QSFP28 SR4 is a parallel 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28) optical module. It provides increased port density and total system cost savings. The QSFP28 full-duplex optical module offers 4 independent transmit and receive channels, each capable of 25Gb/s operation for an aggregate data rate of 100Gb/s on 100 meters of OM4 multi-mode fiber.
Intility: Ikke på lager Distributør: Ikke på lager
Intility: Ikke på lager Distributør: På lager
Intility: Ikke på lager Distributør: På lager
Intility: Ikke på lager Distributør: Ikke på lager
Viser 1-90 av 295 produkter