Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Om Intility Vilkår

LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow

Forsiden Datautstyr Kabler LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow
Du må logge inn for å handle/se priser.
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)
LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow (FPD92LUSU-200)

LinkIT fibersnor OS2 LC/SC 20m Duplex | SM | LSZH | Yellow

Varenr.:
FPD92LUSU-200
EAN:
7072662010560
  • Type Fiber
  • Kontakt 1 LC
  • Kontakt 2 SC
  • Farge Gult
Intility: Ikke på lager Distributør: Ikke på lager
Spesifikasjoner

Spesifikasjoner

MerkeLinkIT
FargeYellow
Lengde (m)20
KategoriOS2
Kontakt type 1LC
Kontakt type 2SC
Poleringsgrad kontakt 1UPC
Poleringsgrad kontakt 2UPC
KabeltypeDuplex
Antall fiber2
Core Diameter (um)9/125 Singlemode

Utvidede spesifikasjoner

YtterkappeLSZH
BøyavlasterMoulded
Optical Return Loss (dB)<=0.3DB
Insertion Loss (dB)≤0.3 dB
Driftstemperatur-40ºC ~ +75ºC
Lagringstemperatur-40ºC ~ +75ºC
Kabeldiameter (mm)2.0
BrannegenskaperIEC-60332-3-24,IEC 60332-1-2,IEC 61034,IEC 60754-1
HalogenfriJa
OljebestandigNei
Brannhemmende versjonJa
EAN7072662010560
GodkjenningerCE,RoHS

Logistikkdata

GrunnenhetC62
Antall grunnenhet i prisenhet80
Høyde/diameter (cm)48
Bredde (cm)46
Dybde (cm)40
Vekt (kg)0.74
Nettovekt (kg)0.6
Tolltariffnummer85447000
OpprinnelseslandCN
LagerstatusNormalt lagerført

Singelpakning

GTIN f-pak7072662010560
EnhetC62
Antall4
Høyde/dia.(cm)9
Bredde (cm)22
Dybde (cm)19
Nettovekt (kg)0.6
Bruttovekt (kg)0.74

Masterkartong

EnhetCR
Antall80
Høyde/dia.(cm)48
Bredde (cm)46
Dybde (cm)40
Nettovekt (kg)11.99
Bruttovekt (kg)16.08
Kan brytesJa
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.