Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Om Intility Vilkår

INTELLINET 1000Base-SX (LC) Multi-Mode Port, 550m HP Compatible

Forsiden Nettverksutstyr Nettverkstilbehør INTELLINET 1000Base-SX (LC) Multi-Mode Port, 550m HP Compatible
Du må logge inn for å handle/se priser.
INTELLINET 1000Base-SX (LC) Multi-Mode Port, 550m HP Compatible (508742)

INTELLINET 1000Base-SX (LC) Multi-Mode Port, 550m HP Compatible

Varenr.:
508742
EAN:
0766623508742
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Intility: Ikke på lager Distributør: Ikke på lager
Beskrivelse

INT 1000Base-SX (LC) Multi-Mode Port, 550m HP Compatible

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.