Finisar 10GBASE-LR/LW, 1310nm DFB - 10km

Forsiden / Nettverksutstyr / Nettverkstilbehør / Finisar 10GBASE-LR/LW, 1310nm DFB - 10km
Du må logge inn for å handle/se priser.
Finisar 10GBASE-LR/ LW,  1310nm DFB - 10km (FTLX1471D3BCL)

Finisar 10GBASE-LR/LW, 1310nm DFB - 10km

Varenr.:
FTLX1471D3BCL

10Gb/s 10km Single Mode Datacom SFP+ Transceiver
Intility: Ikke på lager Distributør: Ikke på lager
Beskrivelse

PRODUCT FEATURES
• Hot-pluggable SFP+ footprint
• Supports 9.95 to 10.5Gb/s bit rates*
• Power dissipation < 1W • RoHS-6 compliant (lead-free)
• Commercial temperature range -5°C to 70°C
• Single 3.3V power supply • Maximum link length of 10km
• Uncooled 1310nm DFB laser • Receiver limiting electrical interface
• Duplex LC connector
• Built-in digital diagnostic functions

APPLICATIONS
• 10GBASE-LR/LW 10G Ethernet
• 1200-SM-LL-L 10G Fibre Channel

Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.