Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, Cisco

Forsiden / Nettverksutstyr / Nettverkstilbehør / Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, Cisco
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

Fiberworks SFP+, 10G Ethernet, DDM, 300m 850nm, 4dB, MM, Cisco

Varenr.:
SFP-10GE-SR-C
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP
Intility: Ikke på lager Distributør: På lager