CISCO SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, 1310nm, 20dB,SM/MM, Cisco (GLC-EX-SMD)

Forsiden / Nettverksutstyr / Nettverkstilbehør / CISCO SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, 1310nm, 20dB,SM/MM, Cisco (GLC-EX-SMD)
Du må logge inn for å handle/se priser.
No image

CISCO SFP, 1.25 Gbps GigE, DDM, 40km, 1310nm, 20dB,SM/MM, Cisco (GLC-EX-SMD)

Varenr.:
SFP-1000Base-L40D-C
Intility: Ikke på lager Distributør: På lager